Dacia Duster - najlepszy samochód w Polsce według magazynu TopGear

Redakcja polskiej edycji magazynu TopGear przyznała Dacii Duster nagrodę TopGear za rok 2010. Dacia Duster, która pojawiła się na rynku w kwietniu 2010 roku, stała się hitem sprzedażowym Renault na rynkach wielu krajów europejskich.

W tym roku po raz pierwszy wśród zagranicznych edycji TopGear, redakcja miesięcznika przyznała nagrody w Polsce. Dacia Duster została uznana przez redakcję idealnym samochodem na polskie drogi. Ten samochód jest zaprzeczeniem obowiązujących w przemyśle trendów. Jest lekki, pojemny i fantastycznie radzi sobie na nierównych, śliskich drogach – powiedział Piotr R. Frankowski, redaktor naczelny magazynu TopGear.

Dacia stała się fenomenem społecznym, przyczyniając się do powstania nowego stylu konsumpcji na rynku samochodowym określanego jako Dacia attitude − wysokiej jakości samochody po przystępnej cenie. W ciągu zaledwie 6 lat Dacia stała się marką, która podbiła rynki wielu krajów. Od momentu wprowadzenia do sprzedaży modelu Duster w kwietniu 2010 roku, na świecie wydano już ponad 68 tysięcy egzemplarzy tego auta, w tym 1901 w Polsce. Jest to najlepiej sprzedający się model Dacii w Polsce.

Tagi: dacia, duster

Komentarze

Moja ocena artykułu:

Autor:
Komentarz

Dacia Duster

Dacia Duster

Dacia Duster

Dacia Duster

Dacia Duster

Dacia Duster